مسافران

لذت سفر با کمترین هزینه و سریع ترین راه در مسیر

با استفاده از سامانه هوشمند "ویرا تاکسی" و یا تماس با 1885می توانید  به صورت آنلاین در خواست خودرو نمایید و سریع ترین راه در مسیر را باکمترین هزینه طی نمایید و از سفر خود لذا ببرید.

دسترسی آسان و به صرفه

کافیست به سادگی با استفاده از اپلکیشن مسافر "ویرا تاکسی" و یا تماس با 1885 نوع وسیله نقلیه، مسیر و شرایط سفر را انتخاب کنید و از هزینه سفر خود مطلع شوید و ارزان تر از همه جه به صورت هوشمند جابجا شوید.

تنوع در خدمات

علاوه بر تاکسی آنلاین برای جابجایی هوشمند می توانید از خدمات تحویل کالا، خودرو لوکس VIP، وانت بار، پیک موتوری، یدک کش استفاده کنید و دیگر نگران امنیت سفر و سلامت مرسولات خود نباشید.

امنیت در سفر اولویت ماست

با استفاده از این سامانه می توانید از مشخصات راننده و وسیله نقلیه قبل از شروع سفر مطلع شوید و حرکت آن را لحظه ای به صورت آنلاین مشاهده نمایید تا سفری آسوده و ایمن به ارمغان داشه باشید.

1885 سامانه تلفنی ویراتاکسی

اگر به هر دلیل آنلاین نیستید یا هنوز نرم افزار تلفن همراه را نصب نکرده اید یا حتی اگر تمایل ندارید به موقعیت جغرافیایی شما دسترسی نداشته باشیم کافیست یا سامانه تلفن 1885 تماس بگیرین. در این حالت هم اپراتور" ویرا تاکسی  درخواست شما را ثبت و نزدیکترین وسیله نقلیه برای شما درخواست می شود. درضمن اطلاعات سفر شما مانند مشخصات وسیله نقلیه و راننده وضعیت سفر از طریق پیامک به استحضار شما مسافر محترم خواهد رسید.

خدمات تحویل کالا، خودرو لوکس VIP وانت بار، پیک موتوری و یدک کش!

خدمات ما منحصر به یک نوع وسیله نقلیه نیست! از سامانه"ویرا تاکسی می توانید برای درخواست خدمات تحویل کالا، خودرو های لوکس VIP، وانت بار، پیک موتوری و یدک کش! استفاده کنید و همچنین سرویس دهی محدود به شهرستان گنبد کاووس یا مرکز استان گلستان نیست! بلکه به زودی کشوری خواهد شد و شرکت های ارائه دهنده در سراسر کشور تحت پوشش سامانه حمل و نقل آنلاین "ویرا تاکسی قرارخواهند گرفت  و در هر زمان و مکان می توانید از خدمات متنوع و بی نظیر ما در جابجایی های هوشمند بهره مند بشوید.